{{ $item.name }}

Euro Track Simulator ETS 2 İncelemesi

Euro Track Simulator ETS 2 hakkında bilgiler, en ucuz ETS 2 , en ucuz ETS 2 satın al, ETS 2 haritaları, ETS 2 ülkeleri, ETS 2 fiyatı ve ETS 2 hakkında tüm bilgiler bu makalede sizlerle birlikte.

Euro Truck Simulator ETS 2 Hakkında Tüm Bilgiler

Euro Truck Simulator ETS 2 SCS Software'ın yaptığı ve Ekim Ayı 2012'de piyasaya sürülmüştür, bu oyun aynı zamanda Euro Truck Simulator oyununun devamıdır. Oyunun amacı sahip olduğunuz tırlar ile sevkiyatlar yapmak ve para kazanmak. Kazandığınız paralar ile daha hızlı ve daha dayanıklı tırlar hatta arabalar satın alabilirsiniz ve almış olduğunuz araba ile şehirleri gezebilir veya mini teslimatlar yapabilirsiniz. Oyunda bir çok şey gerçek hayata uyarlanmıştır ve tırları, arabaları kullanmak oldukça gerçeki-zordur. Kaza yaptığınız takdirde ceza ödemeniz gerekir. Yaptığınız kaza multiplayer modundaysa ve eğer kasti bir şekilde kaza yapmışsanız yöneticiler sizi sunucudan geçici veya kalıcı olarak yasaklayabilir, bunu gerçek hayatta ehliyetinizi kaybetmek gibi tanımlayabilirsiniz. Bu ceza sistemi anlattığımızdan biraz daha detaylıdır yani tırlarınızı sürerken çok dikkatli olmalı diğer insanları kışkırtmamalısınız. Sinyal vermeden şerit değiştirmek, dönüş yapmak, kırmızı ışıkta geçmek gibi detaylı ceza sebepleri bile var.

Euro Truck Simulator ETS 2'de Puan Sistemi

Oyunda yaptığınız teslimatlar site puan kazandırır, teslimatın hızlı yapılmış olma durumuna göre kazanacağınız puan değişir. Seviyeniz yükseldikçe çok daha fazla puan kazanabilir ve puanları yeteneklerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Yetenekler size yükünüzü daha hassas taşımanıza, tehlikeli madde taşıma iznine ve değerli yük taşıma iznine kavuşmanızı sağlar ve seviyeniz arttıkça garajınızı da aynı oranda geliştirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator Haritaları

Oyunda 10'u aşkın Ülke ve 60'dan fazla şehir bulunmaktadır, bu ülkelerin içinde Türkiye'de bulunmaktadır. Türkiye'de bulunan şehirlerden bazıları İstanbul ve Edirne.

Euro Truck Simulator ETS 2 Fiyatı

Sitemizde Euro Truck Simulator ETS 2, 39 TL fiyatıyla satışta.

Buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla güvenilir, hızlı ve en uygun fiyatıyla Euro Truck Simulator 2 ETS satın alabilirsiniz.