{{ $item.name }}

Epic Games, Mega İndirimleri Başlattı ve NBA 2K21'i Bedava Dağıtıyor!

Ücretsiz oyunları ve dönemsel indirimleri ile Steam'in en büyük rakibi olan Epic Games Store, NBA 2K21'i bedavaya veriyor. Epic Kuponu kullanarak ekstra tasarruf edin ve uygun fiyatlı oyunların tadını çıkarın. Peki Epic Kupon nedir? Nasıl kullanılır? Hangi oyunları almalısınız? Bu yazımızda sizler için bu soruların cevabını paylaşıyoruz.

Epic Games, Mega İndirimleri Başlattı ve NBA 2K21'i Bedava Dağıtıyor! 

PlaySultan

Spor oyunlarında FIFA’dan sonraki en büyük isim olan NBA 2K21,Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunuldu. 27 Mayıs 2021 tarihine kadar oyunu kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Buraya tıklayarak oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

NBA 2K21’i kütüphanenize ekledikten sonra da önceki indirim dönemlerinden bildiğimiz Epic Kuponu’nu da kazanıyoruz. Epic Kuponu nedir? Hiç bilmeyenler için Epic kuponunu anlatalım. 79,99 TL üzerindeki oyunlarda kullanılabilir 60 TL değerinde bir indirim çeki. NBA 2K21’i kütüphanenize ekledikten sonra ücretsiz bir şekilde sahip olduğunuz bu kuponu kullanabilmeniz için Mega İndirim başlatan Epic Games bizlere güzel fırsatlar sunuyor. 

Kupon kullanarak yararlanabileceğiniz en iyi fırsatları sizin için listeledik:

Ghostrunner

PlaySultan

Parkurları hızlı bir şekilde ölmeden geçmeye çalıştığımız bu oyun inanılmaz görselleri, cyberpunk teması, kılıç dövüşü ve hızlı oynanışı ile baş döndüren cinsten. Zorlu oynanışı ile reflekslerinizi sıkı bir teste sokmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat.

Ghostrunner %50 indirim ile 84,50 TL, kupon ile birlikte 24,50 TL

Detroit: Become Human

PlaySultan2038 yılında, Detroit’te android robotlar insanların hizmetindedir ve kendilerini yozlaşmış insanoğlunun kuklaları olduklarını fark ederler. 3 farklı android robotun gözünden gördüğümüz bu gelecekte kararlarımız ile şekillenen olayları deneyimleyeceğiz. Yüzlerce farklı olasılık ve sonucu görebileceğimiz bu oyun çıktığı yıl itibari ile oldukça güzel grafikler sunuyordu.

Detroit: Become Human %30 indirim ile 99,40 TL, kupon ile birlikte 39,40 TL

Metro Exodus

PlaySultan

Metro serisinin son oyunu olan Metro Exodus, önceki iki oyunun aksine bu sefer çok daha geniş alanlarda bize kıyamet sonrası bir Dünya’nın kapılarını açıyor. Yer altı metrolarından çıkıp açık alanlarda hayatta kalmaya çalıştığımız oyun atmosferi ile radyasyonu iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Gelişmiş grafikleri ve akıcı hikaye örgüsü ile kaçırılmaması gereken bir FPS oyunu.

Metro Exodus %60 indirim ile 99,60 TL, kupon ile birlikte 39,60 TL

Death Stranding

PlaySultan

Hideo Kojima’nın Metal Gear Solid serisinden sonraki ilk oyunu olan Death Stranding, kitleleri ikiye ayırdı. Kimileri çok sevip yeni şaheseri gözüyle baktılar, kimileri oyunu yeterince anlamadı ve nefret ile anmaya başladılar. Bir yürüme similasyonundan çok daha fazlası olan bu oyunda bir yerden bir yere kargo taşırken kendimizi daha önce hiç anlatılmamış bir hikaye ve hikaye sunumu ile karşı karşıyayız. Oyunu sevip sevmeyeceğinizi asla garanti edemeyiz fakat son yıllarda çıkmış büyük bütçeli en deneysel iş diyebiliriz.

Death Stranding %60 indirim ile 159,60 TL, kupon ile birlikte 99,60 TL

Cyberpunk 2077

PlaySultan

Olaylı çıkışının üstünden aylar geçti ve şu an en uygun fiyata Epic Games Store’da yerini aldı. Eğer oyunun çıkışındaki faciadan dolayı oynamayı ertelediyseniz ve yamalanmasını beklediyseniz indirimli fiyatı ile oynamayı tekrardan düşünebilirsiniz.Cyberpunk 2077 1.22 yaması ile sorunlarını çözebildi mi?


 

Cyberpunk 2077 %20 indirim ile 199,20 TL kupon ile birlikte 139,20 TL

Cyberpunk 2077 incelememiz için buraya tıklamanız yeterli.

Peki İndirimler Ne Zaman Bitecek?

Epic Games Store Mega İndirim’i 17 Haziran 2021 saat 18:00'da bitiyor. Bu indirimleri kaçırmamak için uzunca bir süre vaktimiz var diyebiliriz. 

Sizler için seçtiğimiz en iyi fırsatlar bu şekildeydi. Kupon kullanarak ya da kullanmayarak pek çok indirimli oyuna buradan ulaşabilirsiniz

Bunun gibi haberlere erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.