{{ $item.name }}

En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

MOBA, Battle Royal, yarış oyunu, spor oyunu... Telefonlarınızda oynayabileceğiniz en popüler 5 oyunu sizler için sıraladık. Milyonlarca kullanıcının oynadığı bu oyunlarda henüz yerinizi almadıysanız sizleri bu eğlenceye davet ediyoruz.

En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

PlaySultan

Pandemi ve karantina sebepleri ile 2020 yılını çoğunlukla evde geçirdik ve çokça oyun oynadık. Dünya genelinde ise bu süreçte oynanan oyunların büyük bir kısmını mobil oyunlar oluşturuyor. Dünya’yı kasıp kavuran en popüler oyunları sizler için listeledik. Eğer listemizdeki oyunlardan hala oynamadığınız var ise arkadaşlarınızla ya da tek başınıza oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. 

1- PUBG Mobile

PlaySultan

500 milyondan fazla indirme ile şüphesiz zirve tabii ki PUBG Mobile’a ait. Telefondaki en iyi Battle Royal deneyimini sunun PUBG Mobile, her geçen gün gelişmeye ve oyuncu sayısını büyütmeye devam ediyor.

PlaySultan güvencesi ile PUBG Mobile UC satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.

2- Free Fire 

PlaySultan

PUBG Mobile ile birlikte kıyasıya rekabet eden Free Fire, kendisine milyonları bağlamış durumda. 500 milyondan fazla indirme ile PUBG Mobile ile birlikte zirveye oynuyor. 

PlaySultan güvencesi ile Free Fire Elmas satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.

3- FIFA Mobile 

PlaySultan

Zaten halihazırda konsollarda ve bilgisayarda en iyi futbol oyunu olan FIFA serisi, FIFA mobile ile artık telefonlarda da en iyi futbol oyunu olma ünvanını koruyor. 100 milyondan fazla indirme ile spor oyunları denince ilk akla gelen isimlerden. Gerçekçi görselleri ile de mobilde en iyi gözüken oyunlardan biri. 

4- Asphalt 9 

PlaySultan

İnanılmaz grafikleri ve akıcı oynanışı ile taşınabilir cihazlarda yıllardır en iyi yarış oyunu olan Asphalt serisi, 2004’den beridir mobil cihazlar, 2006’dan sonra ise telefonlar için yarış oyunu üreten bir marka. Yılların verdiği tecrübe ve isim bilinirliği ile birlikte mobil cihazlardaki yarış oyunu pazarını domine eden Asphalt serisi, 9 ana oyunu olan köklü bir seridir.

5- Mobile Legends Bang Bang

PlaySultan

Telefonda MOBA oyunu denilince akıllara gelen ilk isimlerden biri. Mobil cihazlardaki MOBA pazarına nispeten erken giren ve yıllardır PC’de adından sıkça söz ettiren League of Legends’ın mobil versiyonunu bile geçen Mobile Legends, telefonlardaki en popüler MOBA oyunu diyebiliriz. 100 milyondan fazla indirmeye sahip.

PlaySultan güvencesi ile Mobile Legends Elmas satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Sizler için oyun dünyasının en popüler mobil oyunlarından bahsettik. Sitemiz üzerinden oynadığınız birçok mobil oyun için oyun içi para, elmas, coin satın alabilirsiniz. Avantajlı indirimleri ve güncel oyun haberlerine erişmek için PlaySultan’ı takipte kalın.