{{ $item.name }}

Cyberpunk 2077 Ne Zaman Çıkacak?

Birçok oyunsever tarafından dört gözle beklenen Cyberpunk 2077 yetkilileri yeni yaptıkları açıklamada oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini açıkladı.

 Cyberpunk 2077 Ne Zaman Çıkacak?

 Yayınladığı sinematik ile oyun dünyasını çalkalayan ve şaşkınlığa uğratan Cyberpunk 2077’den moral bozucu bir haber geldi. Oyunun yapımcı şirketi olan CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin henüz tam hazır olmadığına değinerek merakla beklenen açık dünya oyunu için yeni bir tarih verdi. 16 Nisan 2020 de çıkması beklenen son dönemin en popüler oyunu 17 Eylül 2020 tarihinde bekleyenleri ile buluşacak. Gelen açıklamayı merak edenler için verilen bilgilendirme şu şekilde idi.

PlaySultan

“Şu anda oyunun tamamlanmış ve oynanabilir olduğu bir aşamada bulunuyoruz ancak hala yapılması gereken şeyler var” diyen CD Projekt Red, “Night City devasa hikayelerle, içeriklerle ve ziyaret edilecek mekanlarla dolu ancak hepsinin büyüklüğü ve karmaşıklığı bize oyun testleri, düzenleme ve cilalama için daha fazla zaman gerektiriyor” 

 Cyberpunk 2077 Nasıl Bir Oyun?

 Piyasaya sürülüş tarihi ertelenen oyuna gelin biraz daha yakından bakalım. Cyberpunk 2077, Dünyanın en gözde oyunlarından birisi seçilen ve dizisi çekilen Witcher3 ile aynı yapım şirketi tarafından tasarlandı. Son dönemde büyük işlere imza atan CD Projekt Red kısa süre içerisinde ismini tekrar duyuracak gibi görünüyor. Cyberpunk 2077’i tür olarak değerlendirilecek olursak FPS-RPG demek yanlış olmaz. Oyunun yaş sınırı olacak. Çünkü oyun içerisine çıplaklık ve madde kullanımı gibi toplum kurallarına aykırı öğeleri göreceğiz. Bu yüzden kesin bir bilgi verilmese de +18 yaş sınırının olacağı kesin gibi görünüyor.

Cyberpunk2077 Çok Oyunculu Oynanacak Mı?

 Bildiğiniz üzere Grand Theft Auto V, çok oyunculu oyun modunu çıkartmasının ardından yoğun ilgi görmüştü. Bu ilgiyi gözden kaçırmayan CD Projekt Red bundan önce çok oyunculu mod seçeneği sunulmayacağını açıklamıştı. Ancak daha sonrasında bu oyun modelinin oyunseverler tarafından tutulduğunu gören şirket çok oyunculu oyun türü üzerinde kendini kanıtlamış olan Digital Scrapes ile masaya oturdu. Kesin bir açıklama gelmese de oluşan gelişmeler Cyberpunk 2077 için çok oyunculu mod seçeneğinin geleceği yönünde ışıklar yakıyor.

 Hemen güvenilir ve en uygun fiyatlardan Cyberpunk 2077 satın almak için PlaySultan üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz.