{{ $item.name }}

Crysis Remastered Trilogy Duyuruldu

Ülkemizde de çok sevilen ve bilinen ünlü oyun serisi Crysis’in üç oyununun remastered versiyonunu içerisinde bulunduran Crysis Remastered Trilogy, Crytek tarafından duyuruldu. Seriye yeni başlayacak oyuncular ve Crysis’i tekrar oynayıp yüksek grafikler ile deneyim etmek isteyen kullanıcılar için sevindirici bir haber.

Crysis Remastered Trilogy Duyuruldu

PlaySultan

Bir dönem oyunlarda görsel kalite denildiği zaman akıllara gelen ilk isim olan Crysis, hem görsel kalitesi ile hem de iyi bir oynanışa sahip olması ile ülkemizde başta olmak üzere geniş oyuncu grupları tarafından çokça oynanıp sevilmişti. Günümüzde bile hala çok iyi gözüken bu oyunların remastered versiyonları da haliyle çok daha iyi gözükecektir.

Halihazırda ilk oyunun bir remastered versiyonu vardı. Bu remastered versiyonunda ciddi sistemsel sıkıntılar vardı ve yer yer orijinal oyunundan bile daha kötü çalışan bir oyuna dönüşüyordu. Kullanıcılar tarafından çok da iyi eleştiriler almayan ilk remaster oyunu umuyoruz ki üçleme versiyonunda daha iyi çalışacaktır. 

Yayınlanan Crysis Remastered Trilogy fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

20 Mayıs 2021 tarihinde Crysis resmi Twitter sayfasında “They used to call me Prophet” yani “Bana bir zamanlar Prophet derlerdi” şeklinde bir tweet atılmıştı. Pek çok kişi ikinci oyunun da remastered versiyona kavuşacağını bu tweet sayesinde tahmin etmişti. Fakat duyuruda sadece ikinci oyunun değil, üçlemenin bir bütün olarak remaster edilmesi ve üçüncü oyunun da dahil olması bizleri şaşırtmakla beraber sevindirdi. 

PlaySultan

Crysis Remastered Trilogy Ne Zaman Çıkacak?
 

Crysis Remastered Trilogy çıkış tarihi ile alakalı bir bilgi Crytek’in duyurusunda yer almadı. Tahminler 2021 yılının sonbahar aylarında geleceği yönünde.

Crysis Remastered Trilogy; PC, Xbox One X, PS4 ve Nintendo Switch için çıkış yapacak. Remastered versiyon için henüz sistem gereksinimleri hakkında bilgi de verilmedi.

Bunun gibi haberlere hızlı bir şekilde ulaşmak için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın.