PlaySultan
{{ $item.name }}

  Oyun Hakkında

  Birçok insanın çocukluğunda ve gençliğinde harika oyunlardan bir tanesi olarak tarihe yazılan oyun gelişim açısından da beklentileri oldukça iyi şekilde karşılamaktadır. Farklı modları ve muhteşem olayları ile sizi derinlemesine etkiyen bir oyun. Counter-Strike CS:GO sizlere sunduğu yeni haritalar ile macerayı bu kez farklı alanlara taşıyor. Aynı zamanda yeni karakterlerle de yeniliği açıkça görebilirsiniz. Silahlar konusunda da klasikleri her zaman el üstünde tutsa da yeni silahları da sizlere sunuyor. Özdeşmiş olan haritaların tarzlarında da oynama yaparak yine sevdiğiniz haritalarda mücadele etmenize imkan tanıyor. Counter-Strike çıktığı günden beri her daim oyuncularına etkili savaşlarla karşılıyor. Yeniliğe her zaman açık bir alan olmasının da önemli etkisini görmeniz mümkün. Oyuncuların daha iyi bölümlerde mücadele edebilmeleri adına tasarımların değişkenliği dikkat çekiyor. Buda oyunun kalitesini bir kez daha gösteriyor. Her yönü ile takım oyunlarında zirveyi hak etmiştir.

  Bildiğiniz Counter-Strike

  İki türlü görevin olduğu oyunda ya rehine kurtarma ya da bombayı etkisiz hale getirme şeklinde gelişmektedir. Takımınızı belirleyip oyuna dahil olduğunuzda tarafınızı seçerek sizde muhteşem mücadeleye başlayabilirsiniz. Yenilenen Counter-Strike içeriğinde görüntü kalitesi oldukça artırılmıştır. Bunun yanı sıra silahların da muhteşem görünümü ve atış becerine etkisi de fazlası ile görülüyor. Zirveye oynayan bir tasarıma sahip olması da ne denli özenerek yapıldığını bizlere gösteriyor. Süreklilik gerektiren ve takım oyununda birlikte hareket etmeyi en iyi şekilde gösteren oyun uzun yıllar oyun piyasasında yerini alacaktır. Counter-Strike CS:GO gelişime açık olmanın verdiği güven ve yaklaşımla sizlere güzel deneyimler sunuyor. Ezberlediğiniz haritalarda ki oynamalar da sizi oldukça güzel bir maceraya taşıyacak nitelikte. Oyunun her anında yaşayacağınız keyfi katlayan faktörleri sizde sonuna dek yaşayabilirsiniz. Heyecan dolu maçlarda yerinizi alarak muhteşem mücadelelere katılabilirsiniz.

  Counter-Strike CS:GO Özellikleri

  İlk sürümünün 1999 yılında çıkması ile her versiyonda yeni bir pencereyi size sunan oyun o yıllardan bu yıllara gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanmıştır. Oyun sevenlerin büyük bir bölümü Counter-Strike ile zaman geçirmiştir. Geçmişte ki oyunları baz alarak düşünülse de eksik düşündüğünüz her alan tamamlanmış. Buda size yeni Counter-Strike CS:GO deneyimi yaşatıyor. Silahlarında ki hızlılık ve atikliğin size ne tür etkileri olduğunu da oyunun içine dahil oldukça anlayabilirsiniz. Online olarak oynayabileceğiniz gibi ekip arkadaşlarınızla birlikte aynı server üzerinden zaman da geçirebilirsiniz. Özellikle internet cafelerin vazgeçilmezi olması da bu oyunu hızlı şekilde geliştiren yönlerindendir. Sizlerde arkadaşlarınızla harika zamanları geçirebilir ve doyasıya oyunların keyfini çıkartabilirsiniz. Doğru teknikler ile oyunda ki heyecanı ve kaliteyi de artırabilirsiniz. Uluslararası turnuvalara sahip olmasından dolayı da tüm dünyada her zaman sevilen oyun olmayı bilmiştir. Herkesin hayallerini süsleyen bu harika oyunu kısa sürede temin ederek bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. İstediğiniz zamanda tek başınıza da oynamanız mümkün kılınmaktadır.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan