{{ $item.name }}

Counter-Strike CS:GO Nasıl Satın Alınır? Fiyatları Nelerdir?

1999 senesinde Half Life oyunun bir yan sürümü olarak piyasaya sürülen Counter Strike oyunu kısa zamanda oyuncuların beğenisini toplayarak büyük bir üne kavuşmuştur.

1999 senesinde Half Life oyunun bir yan sürümü olarak piyasaya sürülen Counter Strike oyunu kısa zamanda oyuncuların beğenisini toplayarak büyük bir üne kavuşmuştur. Ülkemizde de oldukça yaygın olarak bilinen Counter Strike oyunu, LAN üzerinden, bilgisayara karşı ya da sunucular aracılığı ile oynanmaktaydı. Valve firması, 2012 yılının Ağustos ayında ise daha kapsamlı bir sürüm olan Counter Strike Global Offensive’yi tanıttı. Counter-Strike CS:GO olarak bilinen oyun daha önceki sürümlere göre oldukça yüksek bir grafik özellikleri ile geldi. Birçok farklı platformdan oynanabilen oyun ülkemizde de birçok oyun severin beğenisi kazandı.

Counter Strike Global Offensive Nasıl Satın Alınır?

Oyun severler CS GO oyunun nasıl satın alındığını merak etmektedirler. Counter Strike GO, oyunu Valve firmasının bir uygulaması olan Steam platformu üzerinden indirilip oynanmaktadır. Counter Strike ücretli bir oyun olup Steam üzerinden satışa sunulmaktadır. Bu oyunu almak isteyenler ilk olarak bir Steam hesabı açmalılar. Daha sonra bu Steam hesabına çeşitli yollarla para yatırımı yaparak hesaplarına bakiye yüklemeleri gerekiyor. Bundan sonra Counter Strike menüsünden oyun satın alınıp oynanmaya başlanabilir.

PlaySultan

Playsultan Counter Strike GO

PlaySultan firması olarak CS GO konusunda her türlü hizmeti oyun severlere sağlamaktayız. 77,5 Türk Lirası değerinde olan oyuna son zamanlarda birçok farklı yeni özellik geldi. Firmamız tarafından satılan çeşitli hesaplarla Counter Strike GO Oyunun fiyatı 60,45 Türk Lirasına düşürülmüştür. Sitemiz üzerinden kolayca bu oyun satın alınabilir. Bunun dışında oyun içinde satın alma olanağı mevcuttur. Oyundaki kazanılan çeşitli sandıklardan birçok farklı eşya çıkmaktadır. Bıçak, silah, tabanca vb. ya da altın gibi birçok farklı şey içeren sandıklardan çıkan her şey Steam platformu üzerinden satışa sunulmaktadır. Bu tür satın almalar için oyuncular bakiyeye ihtiyaç duyuyor. Bu bakiyeyi hesaplarına yüklemek için Steam Cüzdan kodu almaları gerekiyor. 3 liradan 300 liraya kadar değişen fiyattaki cüzdan kodlarından herhangi biri Playsultan sitesi üzerinden satın alınıp, oyuncular Steam hesaplarına kartın üzerindeki tutar kadar bakiye yükleyebilirler. Counter Strike CS:GO satın almak İçin PlaySultan sitemizden işlem yapabilirsiniz.