{{ $item.name }}

Call of Duty: WWII

PlaySultan

Call of Duty: WWII, Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayımcılığı yapılan birinci şahıs nişancı oyunu. Oyunun PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için çıkış yapması bekleniyor.

 

İlk piyasaya sürülme tarihi: 3 Kasım 2017
Geliştirici: Sledgehammer Games
Yayıncı: Activision
Tür: FPS
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

 

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Call Of Duty: WWII

Dünyada en çok oynanan oyun serileri arasında yer alan Call of Duty' dir. Oyun evrenine hikaye kurgusunu getirmiş ve sinemayı andıran bazı sahnelerle oyunu oynatmak yerine oynayana da yaşatılmasını sağlamıştır.

 Call of Duty serisiyle ilk tanışma Stalingrad çıkarmasıyla olmuş sonrasında ise Normandiya saldırısı ve Modern Warfare bölümleriyle olmuştur. Serinin son oyunu ise Call of Duty: WWII olarak piyasaya sürülmüş ve oyun severlerle buluşmuştur.

 Call Of Duty: WWII Nasıl Bir Oyun ?

 Adından da anlaşılacağı üzere oyun İkinci Dünya Savaşı' nda geçmektedir. Oyunun başlangıcı oyunda beraber olarak savaşacağımız yanımızda yer alan Kardeşlerimiz olarak geçen ekibin anlatılmasıyla başlamaktadır. Karakterler arasında her oyunda olduğu gibi gerçekten dost olan karakterler olduğu kadar sinirli ve anlaşmaya yanaşmayan karakterlerde yer almaktadır.

 Oyun her ne kadar ikinci dünya savaşında geçse de cephe olarak sadece kuzey cepheleri üzerinden oyun ilerlemektedir. Call of Duty: WWII oyununda ana karakter üzerinden oyun onanıyor sadece ihtiyaç durumlarında yan karakter geçişi oluyor ya da diğer karakterler etki altına alınabilmektedir.

 Call Of Duty: WWII Nasıl Oynanır ?

 Oyunun en iyi özelliklerinden birisi Hikaye modu özelliği olarak ön plana çıkmaktadır. Böylece ana karakter ve kardeşler birbirini gerçekten tanıyor ve aralarında bir kurulabilmektedir. Ek olarak bu özellik sayesinde kardeşlerin bize yardım etmesi de sağlanmaktadır. Oyundaki her kardeşin farklı bir iyi özelliğinin bulunması ve bu konuda karaktere yardım etmesi oyunu eğlenceli kılan unsurlardan birisidir. Oyunda serinin diğer oyunlarında da olduğu gibi can barı yer almakta olup; oyun süresinde can azaldıkça oyuncuların canlarını doldurmaları gerekmektedir.

 Oyun hikayenin işlenişi ve savaş duygularının oyuncuya geçirilmesi bakımından başarılı oyunlar arasındaki yerini almıştır. Başarılı olan bir diğer konu ise oyundaki silahlardır. Oyunda yer alan tüm silahlar ikinci dünya savaşında yer alan silahlardan oluştuğu gibi tüm silahlar çok iyi bir şekilde canlandırılmıştır. Oyundaki silahların tasarımı ses konusunda aynı şekilde hissettirmese de genel olarak başarılı olduğu söylenebilmektedir.

 Serinin diğer oyunlarından farklı olarak Call of Duty: WWII oyununda kullanılan tüm müzikler oldukça yetersiz ve oyunun hikayesini hissettiren bir tane bile müzik bulunmamaktadır.

 Call of Duty: WWII oyunun en çok heyecan uyandıran ve piyasaya çıkmadan konuşulan bölümü ise Headquarters olmuştur. Oyunun Headquarters modunda tüm oyuncular sosyal olan ortak bir alanda ellerindeki silahlar da dahil olmak üzere tüm malzemeleri gösterebilmektedir. Bu bölümde akla gelen tüm sorumluluklar yerine getirildiği gibi diğer oyuncularla da birebir olacak şekilde savaşılmasına izin verilmektedir.

 Headquarters modunda sonra ise oyuncuları karşılayan mod War' dur. Bu bölümde de diğer bölümlerde olduğu gibi savaş esnasında diğer oyuncularla birlikte savaşılmakta ve birbirlerine destek kuvvet olunması sağlanmaktadır. Birlikte hareket edilen oyuncularla düşmanları yenmek için taktikler oluştururken düşman oyuncularla da ölüm kalım savaşı verilmektedir. Bu bölüm tek kelimeyle muhteşem olsa da bölüm içerisinde sadece üç adet haritanın yer alması oyun açısından olumsuz olmuştur.

 Sistem Gereksinimleri Neler ?

 Call of Duty: WWII prodüksiyon şirketi tarafından açıklanan oyunun oynanabilmesi için olması gereken sistem gereksinimleri aşağıda yer almaktadır.

 Oyunun Oynanabilmesi için Gerekli Olan Minimum Sistem İhtiyaçları

 Bilgisayar İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit ve üzeri

 Bilgisayar İşlemci: Intel Core i3 3225 3.3 GHz veya AMD Ryzen 5 1400

 RAM: 8GB RAM

 HDD: 90GB HD boş alan

 Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 veya ATI Radeon HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550

 DirectX: Version 11.0

 Oyunun Oynanabilmesi için Önerilen Sistem İhtiyaçları

 Bilgisayar İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit ve üzeri

 Bilgisayar İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD Ryzen R5 1600X

 RAM: 12GB RAM

 HDD: 90GB HD boş alan

 Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 @ 6GB veya AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580

 DirectX: Version 11.0

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}