{{ $item.name }}

Call of Duty Modern Warfare İncelemesi

Call of Duty Modern Warfare hakkında bilgiler, oyun modları, multiplayer mod, oyunda bulunan silahlar ve ekipmanlar, oyunun hikayesi, Call of Duty Modern Warfare fiyatı ve Call of Duty Modern Warfare hakkında tüm bilgiler bu makalede sizlerle birlikte.

Call of Duty: Modern Warfare Hakkında Tüm Bilgiler

PlaySultan

Call of Duty: Modern Warfare ilk olarak piyasaya 23 Ağustos 2019 yılında sürülen CoD serisinin vazgeçilmez ve gerçekci grafikleriyle ön plana çıkmış bir oyunu olmuştur.

Call of Duty: Modern Warfare Senaryo Mod

Oyunun senaryosu Amerika İstihbaratı olan CIA ile İngiliz İstihbaratı olan SAS birlikleri birleşip Urzikstan ülkesinin işgal edilmesine karşı çıkan işgalciler ile beraber olup Rusya'nın Urzikstan'ı işgal etmesine karşın savaşıyorlar. Oyunun siyasi yapısı olmakla birlikte Urzikstan ülkesinin oyun içinde kurgusal bir ülke olmasından dolayı gündem olaylarına herhangi bir gönderme bulunmamaktadır. Call of Duty: Modern Warfare için senaryo modu ortalama 6-8 saat arasında sürmektedir.

Multiplayer Modları

Oyunun bir çok zevkli ve takım işi multiplayer modları var, işte bunlardan bazıları ve hakkında bilgiler;

Deathmatch: Oyuncular birbirilerini avlıyorlar.

Domination: İki rakip takım haritada bulunan noktaları ele geçirip noktaları rakibe kaptırmamaya ve puan kazanmaya çalışıyorlar, oyun süresinin en sonunda en çok puanı alan takım maçı kazanıyor.

Cyber Attack: İki takım haritanın ortasındaki bölgeye veri merkezi kurmaya çalışır ve en uzun süre ortada kalan takım maçı kazanır.

Headquarters: İki takım haritadaki rastgele hedefleri ele geçirip süre bitimine kadar elde etmeyece çalışıyor ve en çok süre hedefleri ele geçiren takım maçı kazanıyor.

Search and Destroy: Bu mod Counter Strike'dan hatırlayacağınız bomba kurup bombayı etkisiz hale getirmeye benziyor. Bir takım bombayı kurmaya diğer takım bombanın kurulmasına engel olmaya çalışıyor.

Kill Confirmed: Bu modda iki takım birbirilerini Deathmatch modu gibi öldürüyorlar ama ölümlerden skor elde edebilmek için öldürdüğünüz kişinin künyesini almalısınız.

Hardpoint: İki takım rastgele bölgeleri elde tutmaya ve puan kazanmaya çalışır.

Ground War: 32 kişilik iki takımın birbirileriyle çatışmaları ve hedef bayrakları ele geçirmeye çalışması.

Gunfight: Duo takımlarının her roundda farklı silahlarla diğer rakipleri öldürmeye çalışması.

Call of Duty: Modern Warfare'ın satış fiyatı sitemizde 670,00 TL yerine 469,00 TL'dir. Sitemiz aracılığıyla güvenilir ve en uygun fiyatla Call of Duty: Modern Warfare satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.