Oyunlar » Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War, Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak yeni bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Black Ops serisinin altıncı ve genel Call of Duty serisinin on yedinci oyunudur. Oyun 13 Kasım 2020'de piyasaya sürüldü.

Black Ops Cold War, hayranlarını 1980'lerin başında yaşanan Soğuk Savaş'ın bıçak sırtı jeopolitik mücadelesine götürüyor.

Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye, Sovyet KGB merkezi ve daha pek çok ikonik bölgede, dünya çapında savaşırken tarihi figürlerle ve acımasız gerçeklerle yüzleşin.

Seçkin bir harekâtçı olarak, küresel güç dengesini bozma ve tarihin akışını değiştirme görevine çıkan gizlenmiş bir figürün izini sürün. İkonik karakterler Woods, Mason ve Hudson ile birlikte küresel bir komplonun karanlık merkezine inmenin yanı sıra, on yıllarca süren bir komployu durdurmaya çalışan yeni bir ajan kadrosu arasına katılın.

Senaryonun ötesinde Soğuk Savaş, yeni nesil Çok Oyunculu ve Zombi deneyimleriyle birlikte size çeşitli silahların ve ekipmanların yer aldığı bir cephanelik sunuyor.

Savaşın eşiğine hoş geldiniz. Call of Duty: Black Ops Cold War'a hoş geldiniz.

Call of Duty Black Ops 4 aktivasyon işlemi battle.net üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i blizzard launcher üzerinden ‘’Reedem a Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan Call of Duty Black Ops Cold War'ı indirebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows® 7 64-bit (SP1) or Windows® 10 64-bit (v.1803 or higher)

İşlemci: Intel® Core™ i3-4340 or AMD FX-6300

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 670 / NVIDIA® GeForce® GTX 1650 or AMD Radeon™ HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system

Depolama: MP Only 50GB, 175GB for all game modes

Kategori Açıklaması

13 Kasım 2020 tarihinde çıkan Call of Duty Black Ops Cold War, adından da anlaşılacağı üzere Soğuk Savaş dönemini konu alan bir oyundur. Call of Duty oyuncularının pek de yabancılık çekmeyeceği bu dönemde oyuncular Soğuk Savaşın tedirginliğini bünyelerinde hissedecekler. Gerçek olaylardan esinlenerek hazırlanmış hikaye modunda oyuncular ilgi çekici bir hikayeyle karşılaşacaklar.

Activision tarafından yayınlanan Call of Duty Black Ops Cold War, geliştirme aşamasında ise oldukça ilginç bir oyun olma özelliğine sahip. Call of Duty Black Ops Cold War, Treyarch ve Raven Software tarafından ortaklaşa olarak geliştirilen bir oyun. 

Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modu bulunan Call of Duty Black Ops Cold War, oyunculara klasikleşmiş bir Call of Duty deneyimi sunmak için geliştirildi. Tek kişilik hikaye mod biraz kısa olsa da 

Call of Duty Black Ops Cold War’u PlaySultan’dan Satın Alın

Hızlı ve güvenli alışverişin adresi PlaySultan, sizlere sorunsuz ve anında hizmet sunar. Canlı destek ekibimiz ile birlikte güvenliğinizi de sağlarız. Hem satın alımınız öncesinde hem de satın alımınız sonrasında canlı destek ekibimiz, sizden gelecek soruları cevaplamak için hizmete hazır bir şekilde bekliyor olacaklar. Siz de oyun ve oyun içi para satın alırken PlaySultan’ı tercih edin, hızlı ve güvenli alışverişin keyfine varın.

S.S.S

Call of Duty Black Ops Cold War Nereden Satın Alınır?

Eğer siz de Call of Duty Black Ops Cold War’u satın alıp oynamak istiyorsanız PlaySultan’ı tercih edebilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir alışveriş istiyorsanız, Call of Duty Black Ops Cold War’ı PlaySultan’dan satın alabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops Cold War Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Call of Duty Black Ops Cold War ücretsiz bir oyun değildir. Zaman zaman Playstation, Xbox, ya da Battle.net üzerinden ücretsiz olarak oynaanbilmektedir ancak belirli tarihlerde ve belirli sürelerde bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Nadiren gerçekleşen bir etkinlik sonucu Call of Duty Black Ops Cold War ücretsiz oynanabildiği için buna bel bağlamak pek mantıklı olmayacaktır. Eğer siz de Call of Duty Black Ops Cold War’ı oynamak istiyorsanız satın almanız gerekmektedir. Call of Duty Black Ops Cold War’ı satın almak için de PlaySultan’ı tercih edebilirsiniz.

Call of Duty Black Ops Cold War Ücretsiz mi?

Hayır. Pek çok Call of Duty oyunu gibi Black Ops Cold War’da ücretli bir oyundur. Call of Duty Black Ops Cold War’ı oynamak için ücretini ödemeniz gerekmektedir. Siz de PlaySultan’dan Call of Duty Black Ops Cold War satın alarak bu oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

COD Cold War Kaç GB?

Call of Duty Black Ops Cold War, rekor bir depolama boyutuna sahip. Her geçen gün oyunların depolama alanları artıyor ve bazen bu depolama alanları dudak uçuklatacak cinsten olabiliyor. Call of Duty Black Ops Cold War’ın sisteminizde kaplayacağı alan 175 GB. Oyunun sadece çevrimiçi modu bile 50 GB boyutunda. Eğer oyunu sadece çevrimiçi olarak oynayacaksanız tek kişilik hikaye modunu hiç indirmemenizi tavsiye ederiz. Eğer yeterince depolama alanınız yoksa Call of Duty Black Ops Cold War sizin sizteminizi oldukça zorlayacaktır.

Call of Duty Black Ops Cold War PC'de Var mı?

Evet. Call of Duty Black Ops Cold War PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve S için çıkış yaptı. Herhangi bir Call of Duty oyununun PC’yi es geçme ihtimali pek düşünülemezdi zaten. Call of Duty Black Ops Cold War’u PC üzerinden oynamak istiyorsanız PlaySultan üzerinden oyunu satın alabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops Cold War Kaç Saat?

Son dönemde çıkan Call of Duty oyunları hikaye bakımından pek doyurucu içerikler sunmuyor. Genellikle çevrimiçi moda ağırlık veren Call of Duty oyunları, Black Ops Cold War için de benzer bir rota çizmiş. Oyunun tek kişilik hikaye modu 5-6 saatte bitirilebilecek bir uzunluğa sahip. Eğer oyunu dilediğiniz kadar oynamak istiyorsanız çevrimiçi modunu açıp oyunu dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Call of Duty oyunlarının çevrimiçi modu hiçbir zaman bitmeyeceği için dilediğiniz kadar oynabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops Cold War Nereden İndirilir?

Eğer Call of Duty Black Ops Cold War’ı PC üzerinden oynayacaksanız oyunu Battle.net üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Eğer konsoldan oyunu oynuyorsanız sahip olduğunuz konsolun mağazasından rahatlıkla oyunu indirebilirsiniz. PC sahipleri oyunu sadece Battle.net üzerinden oynayabilirler. Call of Duty Black Ops Cold War, Battle.net için özel olarak geliştirildi ve Steam, Epic Games gibi başka platformlarda bulunmuyor. Call of Duty Black Ops Cold War oynamak için Battle.net şart.

Cold War 1000GB mı?

Call of Duty Black Ops Cold War çok büyük bir depolama alanına ihtiyaç duysa da 1000GB değil. Oyunun tamamı 175 GB yer kaplıyor. Oldukça fazla yer kaplayan Call of Duty Black Ops Cold War, son dönemde çıkmış en çok yer kaplayan oyunlardan bir tanesi. 

Call of Duty Black Ops Cold War Türkçe Dil Desteği Var mı?

Maalesef. Call of Duty Black Ops Cold War Türkçe desteğine sahip bir oyun değil. Ortalama bir İngilizce bilgisine sahip bir oyuncu, Call of Duty Black Ops Cold War’ı anlayabilir ve keyif alabilir ancak oyunu illa Türkçe oynamak istiyorsanız çeşitli internet sitelerinde oyunun Türkçe yaması bulunuyor. Arama motorlarına “Call of Duty Black Ops Cold War Türkçe Yama” yazmanız yeterli olacaktır.

Call of Duty Black Ops Cold War Nasıl Bir Oyun?

İsminden de anlaşılacağı üzere Soğuk Savaş döneminde geçen Call of Duty Black Ops Cold War, Call of Duty severleri memnun edecek bir oyun. Tek kişilik oyun modu da bulunan Call of Duty Black Ops Cold War, daha çok çevrimiçi çok oyunculu modu ile öne çıkan bir yapım. Call of Duty son dönemde daha çok çevrimiçi modu ile bilinen bir yapım oldu. Oyuncular da eskisi kadar Call of Duty oyunlarında hikayeye önem vermiyor. Eğer siz de çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz iyi bir FPS oyunu arıyorsanız Call of Duty Black Ops Cold War’ı PlaySultan üzerinden satın alıp oynayabilirisniz.
 

YORUMLAR YORUM YAZ

U***** K*****
20.05.2021

mukemmel

D***** K*****
01.02.2021

Hemen yolladılar oyunumu 100 güvenli bir site