{{ $item.name }}

  Oyun Hakkında

  BluTV nedir?

  2015'te Doğan Holding tarafından kurulan BluTV, internet üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir medya platformudur. Bilgisayar, tablet, telefon ve akıllı cihazlar ile erişim sağlanabilmektedir. Blu Tv, canlı yayın kanalları ve film, dizi, spor ve belgesel gibi bir çok içerikleri bünyesinde barındırır.

  Anında BluTV Üyelik nasıl alınır?

  BluTV üyeliklerinizi, BluTV yetkili satıcısı Playsultan üzerinden temin edebilirsiniz. BluTV üyeliği satın almak için sitemize üye olup ödemenizi Kredi Kartına Taksitle, Hesap Kartı, Havale, EFT, ATM, Bitcoin ve İninal Kart gibi çeşitli seçeneklerle yapıp. BluTV üyelik kodunuza erişebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz BluTV üyelik kodlarına anında teslim şeklinde erişebilirsiniz.


  Neden BluTV kullanmalıyım?

  BluTV, reklamsız şekilde anında erişebileceğiniz canlı yayın kanalları, film, dizi, spor, belgesel ve animasyon gibi bini aşkın içerik sağlar. BluTV teknolojik cihazlar ile kolayca erişilen bir platformdur. İlk ay ücretsiz olan deneme fırsatı, kolay üyelik ve üyelik iptal işlemleri ve güncel bir arayüz ile en çok tercih edilen platformların başında gelmektedir. Yeni projeler ve başarılı "BluTV" imzalı içerikleri ile takdir toplamıştır.

  BluTV üyeliğimi nasıl aktif edebilirim?

  Yetkili satıcısı olduğumuz BluTV kodlarınızı " https://www.blutv.com.tr/kupon " adresine girerek kolay bir şekilde aktif edebilir, üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

  BluTV üyelik fiyatları ve süreleri nelerdir?


  Playsultan'da, 1 Aylık BluTV Üyelik, 3 Aylık BluTV Üyelik, 6 Aylık BluTV Üyelik ve 12 Aylık BluTV Üyelik olmak üzere toplamda 4 adet denom bulunmaktadır. BluTV üyelik fiyatlarını anlaşmalı çalıştığımız BluTV yönetimi belirlemektedir.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  BluTv