{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

BLACK FRİDAY LOL RİOT POİNTS (RP) İNDİRİMİ

Black Friday Özel League of Legends Riot Point (LoL RP) Ürünlerinde Avantaj

Black Friday

Tüm yıl beklenen Black Friday indirim festivali geldi. Black Friday nedir? Black Friday ne zaman başlar? Kaç gün sürer? Black Friday’den ne alınır? Black Friday’de nasıl karlı alışveriş yaparsınız? En çok ne indirime girer ya da yüzde kaç indirim olur? Ya ürünler biterse? Hepsinin cevabını bulmak için okumaya devam edin.

Black Friday Nedir?

İşletmelerin 1960’larda başlayan kriz nedeniyle dükkanlarını ayakta tutmak için büyük indirim yapmalarıyla ortaya çıkan Black Friday, adını 1961 yılında gazetelerde” Black Friday (Kara Cuma)” olarak bahsedilmesinden dolayı aldı. Bu manşetlerin sebebi ise; Philadelphia’da alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve yaşanan zorluklar olmuştu. Black Friday, özellikle Amerika ve Kanada’da her yıl kutlanan Şükran Günü’nün ertesi sabahı başlayan, gece geç saatlere kadar devam eden ve tüm yıl boyunca hiç görülmemiş unutulmaz bir indirim festivali. Kozmetik, elektronik, aksesuar, tekstil, ev dekorasyonu ya da aklınıza gelen herhangi bir şeyi bu indirimden yarı yarıya almak için tüm yıl bu günü bekleyebilirsiniz. Mağazalardan taşan kuyruklar, AVM’lerin önünde bekleyen kalabalıklar, ürün almak için kavga edenler ve üstüne bir de trafik, Black Friday’in bu ismi almasında önemli paya sahip. Son zamanlarda Türkiye’de de adını sık sık duymaya başladığımız Black Friday, ülkemizde de büyük indirimlerle karşınıza çıkıyor.

Black Friday League of Legends Riot Points (LoL RP) Ürünlerinde Olacak mı?

Black Friday League of Legend Riot Points (LoL RP) ürünlerinde ektra bonus kazanma avantaj bulunmaktadır. Kampanyadan son yararlanma tarihi 25.11.2018'de sonlanacaktır. Ekstra bonuslu LoL RP satın akma fırsatını kaçırmayınız.

Black Friday Avantajlı League of Legends için: https://www.playsultan.com.tr/league-of-legends-riot-rp