Oyunlar » Bigo Live Elmas

Bigo Live Elmas

Bigo Live Elmas

Bigo Live Elmas nedir?

Bigo Live Elması, Bigo Live platformundaki hesabınıza  bakiye yüklemenize aracılık sağlayan kodlardır. Bigo Live Elmas kodunu Bigo Live platformunda kullanaraktan kullanmış olduğunuz kodun değeri kadar Bigo Live hesabınıza bakiye Elmas yüklemiş olursunuz.

Bigo Live Elmas nedir?

Bigo Live Elması, Bigo Live platformundaki hesabınıza  bakiye yüklemenize aracılık sağlayan kodlardır. Bigo Live Elmas kodunu Bigo Live platformunda kullanaraktan kullanmış olduğunuz kodun değeri kadar Bigo Live hesabınıza bakiye Elmas yüklemiş olursunuz.

Bigo Live Elmas bakiyeniz ile, Bigo Live platformunda canlı yayınlara bağış yapabilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

1) https://m.bigopay.tv/live/quicklyPay/quicklyPayIndex.html#/login websitesine gidin.
2) BIGO ID'nizi girin ve aşağıda bulunan gönder butonuna basın.
3) BIGO Uygulamasını açın.
4) BIGO Uygulama içerisinde mesajlar kısmına "BIGO LIVE Team" 'den gelen "Hızlı yeniden yükleme yapma" 6 haneli kodunu kopyalayın.
5) Tekrardan siteye geri dönün ve kopyaladığınız kodu "Doğrulama Kodu" kısmına yapıştırın.
6) Karşınıza çıkan ekranın alt kısmında yer alan EPİN logosuna tıklayın.
7) playsultan.com.tr'den satın almış olduğunuz bigo kodunuzu "Ödeme Kartları kodlama" kısmına yapıştırın ve elması hesabınıza ekleyin.

Geçerli olduğu ülkeler; Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Fas, Filistin, Irak, İran, İsrail, Katar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Suudi Arabistan, Suriye, Tunus, Umman, Ürdün, Yemen, Afganistan, Azerbaycan, Cibuti, Çad, Eritre, Ermenistan, Etiyopya, Gürcistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Moritanya, Pakistan, Somali, Sudan, Türkiye

Güncel Android ve iOS işlemcilerinde kullanılmaktadır.

Kategori Açıklaması

Bigo Live 2014 yılında Singapur’da kurulmuş bir uygulamadır. Bigo Live, canlı yayınlar açabileceğiniz, insanlarla sohbet edebileceğiniz, eğlenip keyifli vakit geçirebileceğiniz bir uygulamadır. Dilerseniz yayın açarak, isterseniz de halihazırda yayın açmış insanların yayınlarına girerek muhabbet edip sohbet edebilirsiniz. 

Bigo Live’da her tarzda yayın yapabilirsiniz. PUBG Mobile, Call of Duty Mobile, GTA V, Valorant, Free Fire gibi pek çok popüler oyunun yayınını yapmak mümkündür. Eğer oyunlar harici başka bir tarzda yayın yapmak istiyorsanız Bigo TV’de bu yayınları gerçekleştirebilirsiniz. Bigo Live’ın sitesine girdiğinizde üst tarafta “Oyun” ve “Canlı Yayın” seçenekleri ile oyun ya da normal canlı yayınlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Böylelikle ne izlemek isterseniz ona erişim sağlarsınız. Eğer Bigo Live’da uzun süreli bir yayıncı olmak istiyorsanız Bigo Live ile iletişime geçerek Bigo Live’ın resmi yayıncısı olabilirsiniz. Böylece hem gelirinizi artırabilirsiniz hem de uzun vadede izleyici sayınızı artırabilirsiniz.

Bigo Live Elmas

Bigo Live’da canlı yayın açmak da canlı yayınları izlemek de tamamen ücretsizdir. Dilediğiniz gibi canlı yayınlara katılabilirsiniz, istediğiniz yayıncıyı ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Eğer bir izleyici olarak sevdiğiniz yayıncıya hediye yollamak isterseniz Bigo Live Elmas’larını kullanarak ona hediyeler yollayabilirsiniz. Böylece hem izlediğiniz yayıncının hem de chat’in dikkatini çekebilirsiniz. PlaySultan üzerinden uygun fiyata Bigo Live Elması satın alabilirsiniz ve dilediğiniz yayıncıya hediye göndermeye başlayabilirsiniz.

Hızlı ve güvenli alışverişin adresi PlaySultan, sizlere sorunsuz ve anında hizmet sunar. Canlı destek ekibimiz ile birlikte güvenliğinizi de sağlarız. Hem satın alımınız öncesinde hem de satın alımınız sonrasında canlı destek ekibimiz, sizden gelecek soruları cevaplamak için hizmete hazır bir şekilde bekliyor olacaktır. Siz de Bigo Live Elmas satın alırken PlaySultan’ı tercih edin, hızlı ve güvenli alışverişin keyfine varın. PlaySultan’dan alacağınız elmaslar en kısa süre içerisinde hesabınıza eklenir, siparişlerim bölümünden Bigo Live Elmaslarınızı kolaylıkla alabilirsiniz.

S.S.S

BIGO Live Nasıl Bir Uygulama?

Bigo Live, canlı yayın açabileceğiniz ve canlı yayın açan insanları izleyebileceğiniz bir platformdur. Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de oldukça meşhur bir internet sitesidir. Telefonlar için uygulaması da bulunmaktadır. Canlı yayın açmak ve insanlarla bir şeyler paylaşmak istiyorsanız Bigo Live’a girebilirsiniz. Sevdiğiniz yayıncıları takip etmek ve yeni şeyler izlemek için Bigo Live’a bir göz atabilirsiniz.

BIGO Live Hangi Ülkenin?

Bigo Live ilk olarak 2014 yılında Singapur’da kuruldu. Yıllar içerisinde artan başarısı ve kullanıcı sayısı dev şirketler tarafından fark edildi. 2019 yılında ise Çinli Şirket JOYY tarafından satın alındı ve Bigo Live artık JOYY'a ait oldu. Dolayısıyla Bigo Live, Singapur - Çin ikilisine ait bir uygulamadır diyebiliriz. 

BIGO Live Nasıl Para Yüklenir?

Bigo Live’a para yüklemek oldukça basittir. Bigo Live içerisinde kullanılmak üzere tasarlanmış elmaslar vardır. Bigo Live Elmas satın alarak Bigo Live’a para yüklemiş olursunuz. PlaySultan’dan uygun fiyata Bigo Live Elmas satın almak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Giriş yapın. Eğer hala PlaySultan üyesi değilseniz hemen üye olun.
Bigo Live Elmas sayfasından satın almak istediğiniz ürünü seçin.
Satın al seçeneğine tıklayın ve ürünü sepetinize ekleyin.
Size uygun olan bir ödeme yöntemini seçerek PlaySultan hesabınıza bakiye yükleyin. 
Bakiye yükledikten sonra sepetinizi onaylayın.
Siparişlerim sekmesinde Bigo Live Elmaslarınız sizi bekliyor olacak.

BIGO Live Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

https://www.bigo.tv/tr/ adresine giderek Bigo Live’ı bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz. Bigo Live’daki canlı yayın yapan insanları izlemeniz için ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.

BIGO Kalkan Kaç Para?

999 elmas karşılığında Bigo Live’da kalkan satın alabilirsiniz. Canlı yayınlarda, canlı yayın yapan kişiye hediye yollamak için çeşitli semboller kullanılır. Kalkan da bunlardan birisidir. Eğer siz de Bigo Live’daki bir yayıncıya kalkan yollamak istiyorsanız 999 elmas karşılığında kalkana sahip olabilirsiniz.

Bigo Live Kurucusu Kimdir?

Bigo Live, 2014 yılında David Li ve Jason Hu tarafından kurulmuştur. David Li ve Jason Hu Bigo Technology isimli firma çatısı altında Bigo Live’ı kurmuşlardır. Singapurlu olan David Li ve Jason Hu, Bigo Live’ı yıllar içerisinde büyütmüş ve geliştirmiştir.

Bigo Live Ne Zaman Kuruldu?

Bigo Live 2014 senesinde Singapurda kurulmuş bir uygulamadır. 2014’den beridir canlı yayın hizmeti sağlayan Bigo Live, ülkemiz başta olmak üzere pek çok ülkede hizmet veren bir uygulamadır. En eski olmasa bile oldukça uzun süredir yayın hayatında olan bir platform olduğunu belirtmemiz gerek. 

BIGO Live Nedir Ücretlimi?

Bigo Live, canlı yayın yapabileceğiniz ve canlı yayın yapanları izleyebileceğiniz bir platformdur. Bigo Live’da canlı yayın açmak da, canlı yayın izlemek de ücretsizdir. Herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. İzlediğiniz yayıncıya eğer destek olmak istiyorsanız ya da ona hediye vermek istiyorsanız Bigo Live Elmas karşılığında ona destek olabilir ya da hediye yollayabilirsiniz.

BIGO 9999 Elmas Kaç TL?

PlaySultan’da 9999 Bigo Live Elmas yaklaşık olarak 3.000 TL’dir. Eğer siz de PlaySultan üzerinden uygun fiyata çok sayıda Bigo Live Elması satın almak istiyorsanız PlaySultan’ı ziyaret etmelisiniz.

BIGO Live Bir Elmas Kaç Para?

PlaySultan’da 23 Elmas 10 TL’dir. Bu da bir elmas yaklaşık olarak 0,43 TL değerindedir diyebiliriz. 0,43 TL = 1 Bigo Live elması.

BIGO Elmas Nedir?

Bigo Elmas, Bigo Live’da kullanabileceğiniz bir para birimidir. Bigo Elmaslarınızı kullanarak Bigo Live’daki favori yayıncılarınıza hediye yollayabilirsiniz. Elmaslarınızı harcayarak yayıncılara çeşitli hediyeler yollayabilirsiniz. Kendinizi yayıncıya ve chat’e göstermenin en iyi yolu yayıncıya elmas harcayarak hediyeler yollamaktır.

BIGO Türkiye Ne Zaman Kuruldu?

Bigo Türkiye, Bigo Live 2014 yılında çıkış yaptıktan kısa bir süre sonra Türkiye’ye de gelmiştir. Türkiye’de de oldukça büyük bir kitlesi bulunan Bigo Live Türkiye, her geçen yıl büyümeye devam ediyor.

Bigo Live 1 Fasulye Kaç TL?

210 Bigo fasulye 1 dolar etmektedir. Dolayısıyla da 1 Bigo Live Fasulye 0,00476 dolara karşılık gelmektedir. Ülkemizdeki dolar kurunun çok değişken olduğunu göze alırsak 1 Bigo Live Fasulyesinin değerini hesaplamak zor olacaktır fakat ortalama olarak doları 14 TL olarak baz alırsak 1 Bigo Live Fasulyesi 0,066 TL diyebiliriz. Bu sayılar size az gibi gelse de binlerce fasulye kazanabileceğiniz için kazandığınız fasulyeler size iyi bir gelir sağlayabilir.

YORUMLAR YORUM YAZ

T***** G*****
25.03.2022

Çok hızlı anlık teslimat yapıldı artık buradayım vazgeçmem

F***** C*****
12.03.2022

Woaww anında geldi bu kadar hızlı beklemiyordum açıkçası

F***** K*****
13.02.2022

hemen teslim edildi bütün ürünlerimi buradan almaktayım

H***** K*****
10.02.2022

Süper uygulama anında teslim edildi

R***** E*****
25.01.2022

Güzel

İ***** A*****
24.01.2022

hemen teslim çok saolun

H***** E*****
31.12.2021

Kodum anında geldi nasıl yükleyeceğimi öğrendim güzel başarılı site

H***** E*****
30.12.2021

Superrr kodum anında teslim edildi ve nasıl yükleyeceğim çok iyi bir şekilde tarif edildi

H***** E*****
25.12.2021

Kodum anında geldi ve nasıl yükleyeceğimi çok iyi bir şekilde anlattılar

H***** B*****
24.12.2021

Çok iyi site anında yüklediler hesabıma çok iyiii

S***** A*****
23.12.2021

Elmas satın almak için para yükledim ve anında teslim ettiler çok iyisiniz teşekkür ederim.

R***** B*****
17.12.2021

Çok iyisiniz kodumu anında teslim ettiğiniz için teşekkür ederim diğer sitelerde çok bekletiyorlar

A***** E*****
17.12.2021

Code is very fast deliver soon

A***** J*****
12.07.2021

İlk defa bu siteden alışveriş yaptım. ve gerçekten çok hızlı ve başarılı. Çok memnun kaldım. teşekkür ederim.

A***** J*****
12.07.2021

Süper fiyat hızlı teslimat teşekkür ederim

J***** S*****
07.07.2021

Çizgisini ve kalitesini bozmamış sayılı sitelerden

A***** E*****
24.05.2021

Anında teslim ediliyor

R***** A*****
16.05.2021

Anında teslim edildi

A***** B*****
13.05.2021

Cooool

A***** B*****
13.05.2021

efsane

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfadasınız