Oyunlar » Battlefield 5

Battlefield 5

Battlefield 5

Battlefield V, EA DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. ... Oyun II. Dünya Savaşı sırasında yaşan farklı hikâyeleri konu almaktadır ve I. Dünya Savaşı'nı konu alan Battlefield 1'in tema olarak devamıdır. Frostbite 3 ile geliştirilen Battlefield V, piyasadaki en iyi grafiklere sahip birkaç oyundan biri.
İşte karşınızda en üst düzey Battlefield™ V deneyimi. Silahlar, taşıtlar ve cihazların yanı sıra 1. Yıl ve 2. Yılın en iyi özelleştirme içeriklerinden oluşan eksiksiz cephanelikle insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girin.
 • Ürün Adı
  İNDİRİM
  Stok
  Fiyatı
  Bonus
  Sipariş
 • Battlefield 5 Battlefield 5

  Kod olarak teslim edilir ve PC için geçerlidir.

  İNDİRİM -
  Stok
  Fiyatı 179,99 ₺
  Bonus-
 • Battlefield 5 Satın Al ve Ucuz Fiyatlar | EpinSultan
  Battlefield 5
  Stok
  179,99 ₺

Oyun Hakkında

Battlefield V'de "Firestorm" ve "Büyük Operasyonlar" dahil yeni çok oyunculu modlar eklenmiştir. Büyük Operasyonlar modu Battlefield 1'den esinlenerek birden fazla aşamadan odaklanan "Operasyonlar" modunu genişletmiştir. Büyük Operasyonlar modunda her turun belli aşamaları olacaktır ve her aşamadaki performans'ı bir sonraki aşamaya etki edecektir. Eğer son gün berabere biterse; "Final Stand" ile sona erecek ve oyuncular sürekli küçülen bir haritada son oyuncuya karşı mücadele edecek. Tek oyunculu mod da ise Battlefield 1'e esinlenilerek 2. Dünya Savaşı yönüne dayanılarak "Savaş Hikayeleri" bulunuyor. Battlefield 3'ten beri "Combined Arms" denilen ve 4 oyuncunun birlikte görev yapabileceği görevler ve hedefler yapacağı Co-Op modu vardır. "Firestorm" modu; popüler Battle Royale oyunun benzeri şekilde, harita alanını kısıtlayarak oyuncuları daraltan bir ateş fırtınası'nı ifade eder. Bu mod EA DICE tarafından geliştirilmedi fakat Criterion Games için dış kaynak kullanıldı ve Battlefield serisinin en büyük haritasını oluşturmuştur.

Origin programını çalıştırın ve üye girişi yapın.

Sol üst köşede bulunan Origin ve Redeem Product Code butonuna basın.

Açılan pencereye satın aldığınız ürün kodunu boşluk bırakmadan girin ve Next butonuna basın.

Oyunu kontrol ettikten sonra işlemi onaylayın.

Aktif ettiğiniz ürünü, Origin üzerinde My Game Library bölümünden seçerek download butonuna basın ve indirip oynayın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri


İşletim sistemi: 64-bit Windows 7,  Windows 8.1 veya Windows 10

İşlemci (AMD): AMD FX-8350

İşlemci (Intel): Core i5  6600K

RAM: 8GB RAM

Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1050 / GTX 660 2GB

Ekran kartı (AMD): AMD Radeon HD 7850 2GB

DirectX version: DirectX 11.0

Videoyu Oynat
Depolama alanı: 50GB


Önerilen sistem gereksinimleri


İşletim sistemi: 64-bit Windows 10

İşlemci (AMD): AMD Ryzen 3 1300X

İşlemci (Intel): Intel Core  i7 4790

RAM: 16GB RAM veya 12GB RAM

Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX  1060 3GB

Ekran kartı (AMD): AMD Radeon RX 480 4GB

DirectX: DirectX 11.1

Depolama alanı: 50GB

Kategori Açıklaması

Battlefield 5, 2018 yılında DICE tarafından yapılmış ve EA Games tarafından yayınlanmış bir FPS oyunudur. İsmi 5 olsa da aslında 16. Battlefield oyunudur. Hem hikaye modu hem de online modu bulunmaktadır ancak hikaye modu son derece kısa bir oyundur. Battlefield’ın asıl olayı online mücadeleler olduğu için, yapımcı DICE’da tek kişilik hikaye modunu çok uzun tutmamış.

Dönemin popüler oyun türü olan Battle Royale, Battlefield’ı da ıskalamadı. Battlefield 5’de “Firestorm” isminde bir Battle Royale oyun modu da vardır. Klasik Battlefield oyun modlarını da bulunduran Battlefield 5, hem klasikleşmiş Battlefield tecrübesini hem de Battlefiled’ın Battle Royale tecrübesini bir arada bulunduruyor. Bu da oyuncuları sıkmaktan ve tekdüzelikten alıkoyuyor.

Battlefield 5, İkinci Dünya Savaşı’nda geçen bir oyun. Önceki oyun Battlefield 1 den büyük esintiler içeren Battlefield 5, adeta Battlefield 1’in devam oyunu gibi. 1. Dünya Savaşı’nda geçen Battlefiled 1 çok beğenilince yapımcı DICE’da sonraki oyunu olan Battlefield 5’de İkinci Dünya Savaşı temasını benimsedi.

Battlefield 5’i PlaySultan’dan Satın Alın.

Battlefield 5’i satın almanın en avantajlı yolu PlaySultan. 179,99 ₺’lik fiyatı ile en uygun fiyata satın alabileceğiniz Battlefiled 5 stoklarımızda ve sizlerle buluşmak için hazır. Hem uygun fiyata hem hızlı bir şekilde Battlefield 5 satın almak için PlaySultan’ı tercih edebilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz ile birlikte güvenliğinizi de sağlarız. Hem satın alımınız öncesinde hem de satın alımınız sonrasında canlı destek ekibimiz, sizden gelecek soruları cevaplamak için hizmete hazır bir şekilde bekliyor olacaklar. 

S.S.S

Battlefield 5 Kaçıncı Dünya Savaşı?

2. Dünya Savaşını konu alan Battlefield 5, Battlefield 1’in izinden giden bir oyundur. Battlefield 1, 1. Dünya Savaşı’nı anlatan bir oyundu. Battlefield 1 çok beğenilince oyuncuların Dünya Savaşları’na olan ilgisini gören yapımcı DICE, Battlefield 5’i de bir devam oyunu gibi tasarladı ve bizleri 2. Dünya Savaşı’na götürdü. Dünya Savaşları, Battlefield oyuncularının büyük ilgisini çekiyor.

Battlefield 5 Kaç TL?

PlaySultan’da Battlefield 5 sadece 179,99 ₺. Diğer platformlardan satın almak yerine Battlefiled 5’i PlaySultan’dan satın alırsanız daha fazla para ödemenize gerek kalmaz. Siz de oyun satın alırken PlaySultan’ı tercih edin ve oyunları ucuza satın almanın keyfini yaşayın.

Battlefield 5 Ücretsiz mi?

Hayır. Battlefield 5 para karşılığında satın alabileceğiniz bir oyun. Zamanında Steam başta olmak üzere birkaç platformda ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştu fakat bu geçici bir durumdu. Kısıtlı süreliğine ücretsiz olarak oynanabilen Battlefield 5, oyuncuların denemesi için ücretsiz olmuştu. Battlefield 5’i PlaySultan’dan uygun fiyata satın alarak istediğiniz kadar, dilediğiniz zaman Battlefield 5’i oynayabilirsiniz.

Battlefield 5 Nasıl İndirilir?

Battlefield 5’i indirmek oldukça kolay bir işlemdir. PlaySultan’dan satın alacağınız kodu ilgili alana girdikten sonra indir tuşuna basarak Battlefield 5’i rahatça indirebilirsiniz.

Bf5 Kaç Saat?

Battlefield 5 hikaye modu kaç saat sürüyor merak ediyorsanız sizi bu konuda bilgilendirelim. Battlefield 5’in hikaye modu birkaç saatte bitirebileceğiniz bir uzunluktadır. Battlefield oyunlarında hikaye arayan oyuncuları üzebilecek olan bu durum kimi oyuncular tarafından oldukça eleştirildi. Battlefield oyunları artık daha çok online moduna odaklandığı için hikaye modları ya hiç olmuyor ya da çok kısa oluyor. Oyuncuların büyük bir kısmı da hikayeyle ilgilenmediği için yapımcı DICE, Battlefield oyunlarında hikayeye pek önem vermiyor.

BF 5 Ne Zamanda Geçiyor?

Battlefield 5, 2. Dünya Savaşı’nı konu alan bir oyun. 1940 ile 1945 tarihleri arasında geçen oyun, 2. Dünya Savaşına mercek tutuyor. Oyuncular da Dünya Savaşları’na meraklı oldukları için Battlefield gibi oyunların bu dönemlere yönelmesi hoşlarına gidiyor.

Battlefield 5 Steam Ücretsiz mi?

Steam’de Battlefield 5 bir süreliğine ücretsiz olmuştu. Kısa süre boyunca geçerli olan bu etkinlikte oyuncular Battlefield’ı test etme imkanı bulmuşlardı. 

Battlefield 5 Nasıl Satın Alınır?

Battlefield 5’i satın almak oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları uygulayarak siz de hızlı bir şekilde Battlefield 5 satın alabilirsiniz.

PlaySultan’a üye olun. Halihazırda zaten PlaySultan üyesiyseniz hemen giriş yapın.
Battlefield 5’i sepetinize ekleyin.
Hesabınıza bakiye yükleyin. Size uygun olan ödeme yöntemini seçin.
Sepetinizi onaylayın.
Çok kısa bir süre içerisinde Battlefield 5 kodunuz hesabınıza tanımlanmış olacaktır.
İşte PlaySultan’dan Battlefield 5 almak bu kadar kolay.

Battlefield Paralı mı?

Evet. Battlefield oyunlarını satın almak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Battlefield oyunlarının tamamı para karşılığında size satılır. Nadiren de olsa bazı Battlefield oyunları Steam gibi platformlarda kısa süreli olarak ücretsiz bir biçimde oyunculara sunulur ancak 

Battlefield 5 Nasıl?

Battlefield 5, önceki Battlefield oyunlarının kalitesinde bir oyun. Battlefield 1 oyuncular tarafından oldukça beğenilen bir oyundu. Yapımcı DICE’da bu durumu gördüğü için Battlefield 1’in izinden giden bir oyun yapmak istedi. Battlefield 1, 1. dünya Savaşı’nı anlatan bir oyundu ve Battlefield 5’de de 2. Dünya Savaşına değinilerek bu başarı sürdürüldü. Battlefield 5, 2. Dünya Savaşı’nı sevenleri ve önceki Battlefield oyunlarını sevenleri çok memnun edebilecek bir oyun.

Battlefield 5 Kaç Sattı?

2019 Şubat verilerine göre Battlefield 5, toplamda 7.3 milyon satmış bir oyundur. 2022 yılı itibari ile 10 milyonu geçtiği düşünülmektedir. Battlefield markası  EA Games’in önemli bir markası olduğu için Battlefield’dan beklentileri büyük. Bu satış miktarı EA Games’i memnun etmiş midir onu bilemiyoruz.

Battlefield 5 Hikaye Modu Var mı?

Evet, Battlefield 5’in bir hikaye modu bulunmakta ancak oldukça kısa bir hikaye modu olduğunu belirtmekte fayda var. Battlefield serisi her geçen gün daha çok online moda odaklanan bir oyun olduğu için oyunlarında artık hikaye modunu kısa tutuyor.

Battlefield 5 Kaç Kişilik?

Battlefield 5 toplamda 64 kişiye kadar oyuncu destekliyor. tek bir haritada 64 kişi olduğu için oldukça etkileyici ve görkemli bir oyun deneyimi sunuyor. Battlefield’ın devasa haritalarında savaşmak ve 64  kişi ile birlikte aynı haritada hareket etmek oldukça eşsiz bir deneyim.

Battlefield 5 Hikaye Modu Nasıl Açılır?

Battlefield 5’in hikaye modunu oynamak istiyorsanız oyun açıldıktan sonra “Play” yazısına tıklayın. Ardından açılan ekranda Multiplayer yazısının yanında “War Stories” seçeneği bulunmaktadır. War Stories’i seçin ve Battlefield 5’in hikaye modunu oynamaya başlayın.

Battlefield 5 Nasıl Ücretsiz Alınır?

Battlefield 5 ücretli bir oyundur ve oyunu oynamak için satın almanız gerekmektedir. Steam gibi platformlarda kısa süreli olarak ücretsiz sunulsa da oyunu oynamaya devam edebilmek için satın almanız gerekmektedir. Amazon Prime’da da bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmıştı ancak bu da belirli bir süre için geçerliydi. Bu fırsatları kaçırdıysanız Battlefield 5’i ücretsiz olarak deneyimleme şansınız düşük diyebiliriz.

YORUMLAR YORUM YAZ

i***** u*****
27.01.2020

SÜPERSİNİZ SİZ