Oyunlar » Battlefield 2042

Battlefield 2042

Battlefield 2042

Battlefield™ 2042, serinin ikonik topyekün savaşına geri dönüşün habercisi olan birinci şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan bir dünyaya uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin.

 Battlefield 2042 , Electronic Arts tarafından yayınlanan ve video oyunu geliştiricileri EA DICE ile Criterion Games tarafından geliştirilen bir birinci şahıs nişancı video oyunudur . 2042 yılındaki "İnsanlık için Savaş" sırasında geçen kurgusal bir hikâye ile 2013'te çıkan Battlefield 4'ün doğrudan devamı niteliğindedir.

Battlefield™ 2042, serinin ikonik topyekün savaşının geri döndüğünün habercisi birinci şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan dünyada, manganızın ve yüksek teknolojili cephaneliğinizin yardımıyla dinamik olarak değişen savaş alanlarına uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin.Battlefield 2042 satın alma işleminden sonra Origin CD Key olarak teslim edilecektir. Battlefield 2042 Origin üzerinde kullanılabilir, Steam yada Epic Games üzerinde çalışmaz. Battlefield 2042 PC üzerinde kullanılabilir, XBox One yada PS5 üzerinde çalışmaz. Battlefield 2042, serinin ikonik topyekün savaşının geri döndüğünün habercisi FPS oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan dünyada, manganızın ve yüksek teknolojili cephaneliğinizin yardımıyla dinamik olarak değişen savaş alanlarına uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin.

Origin programını çalıştırın ve üye girişi yapın.

Sol üst köşede bulunan Origin ve Redeem Product Code butonuna basın.

Açılan pencereye satın aldığınız ürün kodunu boşluk bırakmadan girin ve Next butonuna basın.

Oyunu kontrol ettikten sonra işlemi onaylayın.

Aktif ettiğiniz ürünü, Origin üzerinde My Game Library bölümünden seçerek download butonuna basın ve indirip oynayın.

  • İşlemci: Intel Core i5 6600K/ AMD FX-8350.
  • Grafik İşlemci: Nvidia GTX660/ AMD Radeon HD 7850.
  • Bellek: 8 GB RAM.
  • İşletim Sistemi:Windows 10.
  • Boş Disk Alanı: 50 GB.

YORUMLAR YORUM YAZ

Bu bölüme Henüz Kayıt Eklenmemiş