{{ $item.name }}

Bannerlord Ne Zaman Çıkacak?

Bannerlord Ne Zaman Çıkacak?
Yıllardır sabırsızlıkla beklenen Mount Blade Bannerlord çok yakında oyunseverleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeni grafikleri ile ve uzun zamandır yapım aşamasında olan oyun ne zaman çıkacak?

 Türk oyun dünyasında en çok beğenilen ve oynanan oyunlarından bir tanesi kesinlikle Mount and Blade’dir. Birçoğumuz çocukluğumuzda oynadığımız Mount and Blade Warband serisi ile tanıdık bu oyunu. Sıradan bir insan olarak başladığımız maceraya, seçtiğimiz krallığın köylerinden asker toparlayarak soyluluğa giden yolda savaştık. Kimi zaman bu uğurda kanla canla savaşırken esir düştük. Tek başımıza aldığımız kaleler başka soylulara verilmek istenince baş kaldırıp yeni imparatorluğumuzun ilk adımlarını attık. Devasa büyük ordular kurduktan sonra beklide bütün haritayı fethettik. Ancak bu sürükleyici maceranın devam serisinin gelmesini çok uzun zamandır bekliyoruz. Mount and Blade II Bannerlord ne zaman gelecek?

PlaySultan

 Mount and Blade’in yapmıcı şirketi olan TaleWords geçtiğimiz günlerde GIST 2020 oyun fuarında yerlerini almışlardı. Birçok oyunun ve oyuncunun bulunduğu fuara temsilen şirketten Koray Kıyakoğlu, Gökhan Uras ve Taygun Arda Saygın’ın geldiğini gördük. Ancak yaptıkları röportaj da Mount and Blade II Bannerlord’un ilk olarak ‘Erken Erişim Oyunu’ şeklinde oyunseverlerin beğenisine, Mart ayının başında sunacaklarını açıkladılar. Neredeyse 10 yıldır beklenen oyunun bekleyenleri için bu durum biraz can sıkıcı oldu tabii ki. Ancak durumun neden olduğunu açıkladıklarında size de mantıklı gelecektir diye düşünüyorum.

PlaySultan

 Heyecanla çıkacağı ilk gün beklenen oyunun Erken Erişim Oyunu olarak çıkmasındaki sebebi, yetkililer şu şekilde açıklıyor. "Erken erişimi açıyoruz, topluluğu dinliyoruz, kendi aramızda konuşuyoruz, topluluktan gelen fikirleri esas alarak eklememiz gereken içerikleri ekliyoruz. Yani erken erişimle birlikte çıkmamızın en büyük sebebi oyunu toplulukla birlikte de geliştirmek istememiz.”. Aslında şirket diğer birçok oyun da gördüğümüz daha fazla para kazanma amacında olmayıp, bu süreçte gelen olumlu veya olumsuz eleştirileri bünyesinde tartışarak, Mount and Blade II Bannerlord’u daha güncel optimizasyonlar ile oynanılabilir tutmak.

 Siz de Mount Blade Bannerlord için sabırsızlanıyorsanız şimdiden Steam Cüzdan Kodu güvenilir ve en uygun fiyatlardan PlaySultan üzerinden 7/24 satın alabilirsiniz.