{{ $item.name }}

Assetto Corsa

PlaySultan

Assetto Corsa v1.16, hevesle beklenen Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio'nun aradığı 7 yeni otomobil olan yeni "Laguna Seca" lazerli parçayı tanıttı! 


Tür: Yarış, Simülasyon
Çıkış Tarihi: 19 Aralık 2014
Yayıncı: Kunos Simulazioni

 

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Assetto Corsa

Oyun, gerçek araba devrelerini, yol ve yarış arabalarını üreten firmanın, Windows PC için geliştirilmiş olan yeni nesil bir sürüş simülatörüdür. Oyun, sanal bir altyapı içerir ve oyuncunun diğer rakip oyunculara meydan okumasını, çevrimdışı yarışlar, çok oyunculu yarışlar oluşturmasını ve özelleştirmesini sağlar. Simülasyon, şu anda bilgisayarda oynanan bir oyun olmakla beraber, yalnızca steam aracılığıyla kullanılabilir.

Oyun Modları: Kariyer modu, pratik mod, özel etkinlikler, tek yarış, hafta sonu yarışı, drift modu, drag racing ve çok oyunculu mod olmak üzere modları vardır.

Özellikleri:  Anahtar özellikler arasında günün seçim süresi, telemetri, araç kurulumu, yeniden oynatma ve fotoğraf modu özellikleri, canlı izlemenin yanı sıra, kullanıcı tarafından tamamen özelleştirilebilen bir “uygulama” sistemi (oyun içi kaplamalar gibi) ve daha fazlası bulunur.

Kamera Açıları: Sürücü kabini, gösterge paneli kamı, iki dış görünüm, başlık ya da sadece ilk kişiden araba sürülebilme açıları mevcuttur. İzleme modunda F6 tuşuna basılarak daha fazla kamera seçeneği kullanılabilir.

Zorluk Seviyeleri: Üç farklı zorluk profili (oyun, yarışçı ve profesyonel) ve dördüncü tamamen özelleştirilebilir bir ortam sunar. Gelişmiş sürücü yardım sistemi, aracı klavyeyle veya joypad ile bile sürüme olanak tanır. Ancak, Assetto Corsa'daki tüm sürüş yardımlarını kapatmak, PC'deki en gerçekçi sürüş deneyimlerinden birini sunar.

USB Direksiyon: USB direksiyon olmadan, fare, klavye, gamepad veya joystick kullanarak da oynanabilir. Tüm USB oyun aygıtlarının yanı sıra çok çeşitli USB giriş aygıtları desteklenmektedir.

Oyuncu Sayısı: Önceden belirlenmiş bir sayı yoktur. Müşteri sayısı, sunucunun bant genişliği ve verilen yarış devresinde mevcut olan pit-boxların sayısı ile belirlenir.

 Modlama: Modlama, bir oyunun içeriğini değiştirme (yarış oyunlarında, özellikle oyun içindeki otomobiller ve devrelerle ilişkilidir; örneğin, otomobiller için yeni sürüş yaratma gibi) ve oyuna yeni içerik eklemeyi ifade eder.

 Oyun ayrıca, en popüler 3D modelleme yazılımını kullanan fanlar tarafından yapılan modeller gibi, oyuna ek içerikler eklemeye yardımcı olacak geliştirme ekibi tarafından kullanılanlarla aynı düzenleme araçlarını da içerir.

 Telemetri verilerini gerçek zamanlı olarak almak mümkün olan Assetto Corsa oyununda, UDP aracılığıyla paylaşılan hafıza, Python veya C ++ eklentisi mevcuttur.

 Assetto Corsa Nasıl Oynanır?

 Assetto Corsa'nın oyun içeriği başlatıldığında, ekrana önce ana menü gelir. Kulaklıklar takılır. Vive çubuğu kullanıldığında, sistem düğmesi devreye girer. Bu gösterge tablosunu getirecektir. Masaüstünü ve dolayısıyla oyun menüsünü yansıtmak için, "Masaüstü" üzerine gelinir ve tıklanır. Fare için, etraftakiler hissedilebilir ve istenilen parça ve araç seçilir. Yarışa başlanır. Gösterge panelini çıkarmak için kulaklığın yanındaki "yalnız" düğmesine basılır; yarışa katılım başlar. Yarış tamamlandığında, normal şekilde çıkıp, gösterge tablosunu açmak için kulaklığın yanındaki düğmeye tekrar basılır. Menü tekrar görünecektir. Kulaklığı çıkartmaya bu süreçten sonra gerek olmaz.

 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 Klavye, fare, joypad, joystick, direksiyon simidi / pedallar ve Microsoft Windows tarafından tanınan en yaygın kontrol cihazlarının tümü tarafından desteklenir.

 Desteklediği görüntüleme cihazları:

 Yerel modda ve Track IR'de NVIDIA 3D görüntülemenin yanı sıra, birden fazla ekran kurulumunu da destekler. Oculus CV1 ve DK2 için beta desteği de mevcuttur. HTC Vive cihazının gelecekte desteklenmesi planlanmaktadır.

 Minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

 İşlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHZ, Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ

 RAM :2 GB

 İşletim Sistemi: Windows 7 Sp1 - 8 - 8.1 - 10

 Ekran Kartı: DirectX 10.1-AMD Radeon HD 6450

 Harddisk: 1GB

 Ekran Kartı Ram : 512 Mb

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}