{{ $item.name }}

Arma3 Kısa Süreliğine Ücretsiz !

Steam’de şimdiki birçok profesyonel Battle Royale oyuncularının bu moda ilk giriş yaptıkları oyun olan Arma3 kısa süreliğine ücretsiz.

Arma 3 Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

 Oyuncu kitlesi olarak diğer oyunlara nazaran daha olgun bir kitleye sahip olan Arma3 kısa süre önce Steam üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Oyunun ücretsiz olmadan önceki fiyatı 75 TL idi. İlk piyasaya sürülüş tarihi 2013 yazı olan Arma3 çok kapsamlı bir askeri simülatör. Onu diğer FPS oyunlarından ayıran özelliği gerçekçi zırhlı araçlar ve savaş uçağı vb. askeri araçları kullanma imkanı sunması. Size savaş hissiyatını adeta içerisindeymiş gibi yaşatan oyunu hafta sonu boyunca indirimli fiyatlardan alabilirsiniz.

Arma3 Nasıl Bir Oyun?

 Aslında Arma3 günümüzde oynanan popüler oyun türlerinin anası olarak değerlendirebiliriz. Bunlardan birisi Roleplay oyun modu. Roleplay alanında bu modu oyuncularına sunan ilk oyunlardan birisidir. Ayrıca Battle Royale oyun modunu da ilk kez denendiği oyunların başında gelir. Ancak oyunun asıl mantığı sizlere gerçekçi oyun mekanikleri ile kendinizi savaşta gibi hissettirmek. Geniş haritaları ve sürükleyici hikâye modu ile Arma3, FPS oyun türlerinde listenin en başlarında yer alabilecek potansiyele sahip. Ayrıca sadece bu oyun modları ile sınırlı değil. Topluluk sunucularında arkadaşlarınız ile oynayarak keyif alabileceğiniz farklı oyun modları da mevcut. Bunlardan birine örnek vermek gerekirse King Of The Hill modunu denemenizi şiddet ile tavsiye ediyorum. Mavi, Kırmızı ve Yeşil olmak üzere 3’e ayrılan takımlar belirtilen kuleleri ele geçirerek ve karşı takım oyuncularını yok ederek kendi mangalarına skor kazandırır. Belli bir süre içerisinde en çok skoru elde eden takım oyunu kazanır. Oyunda öldürdüğünüz kişi sayısı ve farklı bir çok detaya bağlı olarak sunucu içerisinde kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kazanç ile yine sunucu içerisinde kendinize özgü ekipmanlar ile donattığınız silahlara ve araçlara sahip olabilirsiniz.

Eğer bu güne kadar Arma3 deneme şansınız olmamışsa güvenilir ve en uygun fiyatlar PlaySultan’da 7/24 sizleri bekliyor!