{{ $item.name }}

Ark: Survival Evolved

PlaySultan

 Çıplak bir şekilde ARK adında esrarengiz bir adanın kıyılarında donan ve açlıktan ölmek üzere olan bir adam veya kadın olarak hayatta kalmak için avlanmalı, malzemeler yapmalı, yiyecek ürünler yetiştirmeli ve barınaklar inşa etmelisiniz.

Tür: Survival, Aksiyon-Macera
Yıl: 2017
Yayıncı: Studio Wildcard

 

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Ark: Survival Evolved

Gizemli bir adanın kıyısında mahsur kalan oyuncuların, hayatta kalmayı öğrendiği bir oyundur. Arazide dolaşan ilkel yaratıkları öldürmek veya evcilleştirmek için, zekayı kullanmanın yanı sıra, hayatta kalmak, baskın ve lider olmak gerekirse kaçmak gerekir.

 Yaşayan bir ekosistemde dinozorlarla savaş:

 50'den fazla yaratık, zorlu bir hayatta kalma sistemi ve evcilleştirilebilme özelliği. Vurmak için önce vahşi bir yaratığı zayıflatmak gerekir, ardından itaat ettirebilir. Evcilleştirildikten sonra, evcil hayvanın ne kadar iyi evcilleştirilip eğitildiğine bağlı olarak, komutlar verilebilir.

 Evcil hayvanlar, seviye atlamaya, yiyecek tüketmeye, envanter ve ekipmanı taşımaya devam edebilir. Bir Pteranodon'u dağların üzerinden uçurabilir, ormanda bir Raptor paketi ile yarışabilir ya da bir T-Rex'in avını kovalayabilir oyuncu. Kendi avcısı ve av hiyerarşileri ile dinamik bir ekosistem yaşayabilir. En iyi özelliklerin devamı için birbirini takip eden nesiller boyunca, evcil hayvan yetiştirmek oyunun bir özelliğidir. Ya da daha basit ifadeyle Bebek dinozorları yetiştir ve büyüt!

 Gıda, Su, Sıcaklık ve Hava Koşulları:

 Farklı besin değerleri olan etlerle ve farklı gıdalarla oyuncular hayatta kalmaya çalışır. Aşırı aktiflik oyuncularda besin ve sıvı kaybına sebep olur. Ağır yükler oyuncuyu yavaşlatır, gündüz ve gece döngüsü ve hava durumu çevreyi değiştirir. Kıyafetler yapıp, barınak inşa etmek ve ateş yakmak hayatta kalmaya yardım eder.

 Hasat Öğeleri:

 Bir hasat ustası olmak için, ağaçları ve daha fazlasını hasat edebilir oyuncular. Ellerini, daha karmaşık ve güçlü teçhizatlar oluşturmak için kullanırlar. Modüler parçaları kullanarak masif bir taban inşa edebilirler. Metal, ağaç ve taş gibi. Tabanı boyayarak ve çizerek işaretleri yerleştirerek kişiselleştirebilirler. Silahlar, kıyafetler ve zırh malzemeleri kendi görsel tarzını ifade etmek için boyanabilir. Bu oyuncuyu hasara ve çevre koşullarına karşı korur.

 Oyunun savaşa hazır olan efsanevi yaratıklarını uyandırmak için, ayrıcalıklı eşyalar özel lokasyonlara getirilir. Bu canavarlar, en deneyimli kabileleri ve evcil hayvanları bile oyunun sonunu getirebilir ve mağlubiyet sonunda değerli eşyalar kaybedilebilir.

 Yeni işçilik maharetleri öğrenmek için oyun içi eylemlerle deneyim kazanarak hayatta kalanlar yaşam standardı olarak yükseltilir veya oyunun en tehlikeli bölümlerinde daha yüksek seviye ürün planları yapılır. Karakterin görünümü karmaşık bir karakter oluşturma sistemi ile kişiselleştirilir.

 Oyunda öğelerin dayanıklılığı vardır ve tamir edilmezse aşınırlar. Oyundan çıktığınızda oyun karakteri uyumaya başlar. Stoklar ise hırsızlara açık hale gelir. Ölüm kalıcı kayıp anlamına gelir.

 Survival Evolved Nasıl Oynanır?

 Oyuncular Survival Evolved adlı bir adaya, hiçbir şeye sahip olmadan gelirler ve hayatta kalmayı öğrenirler. Ama aynı zamanda toprakların, dinozorlar ve diğer ilkel yaratıklarla dolu olduğunu keşfederler. Oyuncu-çevre ve oyuncu-oyuncu olarak, tek başına veya çok oyunculu sunucularda oynatılabilir. Oyun yavaştır ve sabır, özveri ve planlama gerektirir, ancak diğer oyuncularla çalışmak daha büyük bileşiklerin ve daha önceki seviyelerin gelişimine izin vererek ilerlemeyi hızlandıracaktır.

 İletişim birlikte çalışmak için yararlı olsa da, oyuncular potansiyel uygunsuz dile maruz kalabilir. Dünya tehlikeli ve hayatta kalmak için şiddet gerekiyor, bu yüzden oyuncuların yumruklarını, taş silahlarını veya ateşli silahlarla rakibi öldürmeden önce hayvanları öldürmeleri gerekecektir. Savaşırken küçük kan sıçramaları vardır ve katledilen cesetler toplanana kadar yerlerde kalır.

 Sistem Gereksinimleri Neler?

 Minimum gereksinimler:

 İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320

 RAM: 8 GB

 İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versiyon)

 Ekran Kartı : NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB

 Harddisk :60 GB

 Ekran Kartı Ön Bellek : 2048 MB

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}