{{ $item.name }}

APEX LEGENDS'IN YENİ KARAKTERİ: VALKYRIE

Göklerin hakimi Valkyrie

PlaySultan

APEX LEGENDS'IN YENİ KARAKTERİ: VALKYRIE

Geçtiğimiz yıllar popülerleşen Battle Royal türünün iddialı temsilcilerinden olan Apex Legends’ın Legacy isimli 9. sezonu şu an oynanabilir durumda. Electronic Arts. tarafından yayınlanan ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen oyunumuzun yeni kahramanı Valkyrie.

Havada uçma özelliği ile dikkat çeken karakterimiz oynanış olarak oldukça eğlenceli gözüküyor ve oyunu domine edecek gibi duruyor. Düşmanları bomba yağmuruna tutan ve takım arkadaşlarınızı alıp haritanın başka bir yerine uçurma yeteneği en etkili özelliklerinden. Karakterimize biraz daha yakından bakalım.

Özellikler

PlaySultan

Gerçek adı

Kairi Imahara

Yaş

30

Ana Dünya

Angelia

Taktiksel Yeteneği

Missile Swarm

Pasif yeteneği

VTOL Jets

Ultimate yeteneği

Skyward Dive

Biyografisi

Küçük bir kızken babasına ait olan bir Titan’ı çaldı. Büyüdüğünde aynı babası gibi olmak istiyordu fakat babası bir gün göreve gitti ve bir daha geri dönmedi. Fakat o yine babasının ayak izlerini takip etti. Babasını bu hale düşüren adamı bulmaya kafasına takmıştı: Komutanı, Kuben Blisk.

Blisk’i takip etti, öldürmek için hazırlandı fakat o babası hakkında saygıyla bahsetti. Yine de ateş etti fakat onu öldürmek için değil. Ona ulaşabiliyor olduğunu bilmek yeterliydi.

PlaySultan

Karakterin yayınlanan videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

9. Sezon Legacy ile Birlikte Gelen Diğer Yenilikler