{{ $item.name }}

Android Cihazlarda Oynayabileceğiniz Alternatif 5 Oyun

Eğer mobil oyunlarla içli dışlıysanız, popüler oyunları halihazırda oynadıysanız veya ilginizi çekmiyorsa sizler için 5 adet değeri bilinmeyen oyun önereceğiz. Eğer ilginizi çekiyorsa kesinlikle denemelisiniz.

Android Cihazlarda Oynayabileceğiniz Alternatif 5 Oyun

PlaySultan

Önceki yazımızda sizlere en çok oynanan mobil oyunlardan bahsetmiştik. Eğer bu oyunları zaten oynuyorsanız sizlere değeri pek bilinmeyen ama oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz bazı oyunlar önereceğiz. Sizler için hazırladığımız liste şu şekilde:

Archero

PlaySultan

Oldukça basit bir kontrolü olsa da hızlı ve reflekslerinizi yer yer zorlayacak bir oyun. Karakterlerimiz ile bölümlerdeki yaratıkları kesiyoruz ve daha iyi ekipman toplayıp daha zorlu mücadelelere girmeye çalışıyoruz. Çok basit ve tekdüze gibi gelen bu oyun hoş görselleri, basit ama sürükleyici oynanışı ile hırs yapmanızı sağlayacak oldukça akıcı bir oyun. Oyunu oynarken saatler nasıl geçiyor anlamıyorsunuz bile. PvP ve PvE oyun modlarını son derece iyi dizayn edilmiş. Ücretsiz olması da büyük bir avantaj. Kesinlikle indirip denemelisiniz.

Gwent

PlaySultan

Witcher oyuncularının çok iyi bildiği, oynamayanların da mutlaka duymuş oldukları Gwent kart oyunu tahmin ettiğinizden çok daha kompleks ve rekabetçi bir deneyim sunuyor. Witcher 3’de halihazırda oyun içerisine entegre edilmiş bu mini oyun, hem görsel hem de oynanış mekanikleri bakımından geliştirilerek pek çok platformda yerini aldı.

2018’de Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One için, 2019'da iOS ve 2020'de Android için çıkış yaptı.

Kingdom Rush

PlaySultan

Oldukça iyi dizayn edilmiş bir tower-defence oyunudur. Görselliği ve ses dizaynı oldukça eğlencelidir. Öğrenmesi oldukça kolay, ustalaşması biraz vakit alan oyunlardan. Daha önce hiç tower-defence oyunu oynamamış olsanız bile kolaylıkla öğrenip oyuna sarabilirsiniz.

Gris

PlaySultan

Genç bir kızı kontrol ettiğimiz oyunda, karakterimizin kendi iç yolculuğuna ve acı tecrübelerine şahit oluyoruz. Oldukça sanatsal bir görsel dili olan oyun, son derece basit ama etkili bir hikayeyi de içinde barındırıyor. Sanat tasarımı ve görüntüsü ile bizleri büyülemeyi başarmış bir oyun.

Playstore’daki fiyatı: 14,99

Dead Cells

PlaySultan

2018 yılının en iyi oyunlarından biri olan Dead Cells, rouge-lite metroidvania oyunları içerisinde zirveye oynadı. Başarısı sadece türü içerisinde de kalmıyor. Türün dışına çıkarak türe uzak olanları bile türü sevdirecek nitelikte bir oyun. Hızlı ve akıcı oynanışı ile uzun saatler başından kalkmak istemeyeceğiniz bir deneyim.

Playstore’daki fiyatı: 33,99 TL

Sizlere önerebileceğimiz oyunlardan 5 tanesini listeledik. Umuyoruz ki oynarken en az popüler olan mobil oyunlar kadar, belki de daha fazla keyif alırsınız.PlaySultan güvencesi ile Google Play Hediye Kartı satın alabilirsiniz.